BEZMAKSAS MĒBEĻU PIEGĀDE LATVIJĀ
LABĀKĀS CENAS GARANTIJA
365 DIENU NAUDAS ATGRIEŠANAS GARANTIJA
Izvēlne
U24 rakstāmgalds, melns, 110 x 50 x 75 cm, izturīgs mango koks

U24 rakstāmgalds, melns, 110 x 50 x 75 cm, izturīgs mango koks

Īpaša cena €256,00 Parastā cena €355,80
Skaits
- +

Pasūtījumu veikt pa tālruni: 29 632 515

Bezmaksas piegāde Pieejams rūpnīcas krājums ĀTRA PIEGĀDE
Atribūti
Produkta apraksts
Vairāk informācijas
Piegādes laiks 7 days

Piešķiriet savam interjeram vecmodīgu šarmu un padariet savas mājas stilīgākas, izmantojot mūsu eleganto izturīgo mango koka rakstāmgaldu!

Galds, kas izgatavots no izturīga mango koka, ir praktisks un pievilcīgs interjera papildinājums. Vecā stila galds ir izgatavots no izturīga mango koka, kas padara to ārkārtīgi stabilu un izturīgu. Mango koks ir blīvs un izturīgs cietkoksnis ar izcilām brūnām vai zeltainām svītrām un kontūrām uz virsmas. Katrs procesa posms tiek veikts ar vislielāko rūpību, vai tas būtu slīpēšana, krāsošana vai lakošana. Galda virsma nodrošina drošu un drošu virsmu, kur var ievietot grāmatas, augļu grozu, vāzi un dažādus citus dekoratīvus priekšmetus. Tam ir trīs atvilktnes ar rokturiem, ar pietiekami daudz vietas mazu priekšmetu glabāšanai. Turklāt rakstāmgaldu var izmantot kā datoru, darba vai lasāmgaldu birojā vai mācību telpā, kā arī kā papildu vai konsoles galdu viesistabā.

Svarīga piezīme: meistarīga meistarība un skaistas koka šķiedras padara katru mēbeli unikālu un nedaudz atšķirīgu no citām. Piegādātās preces krāsa ir nejauša.

  • Krāsa: melna
  • Materiāls: mango koks
  • Izmēri: 110 x 50 x 75 cm (G x P x A)
  • Trīs atvilktnes ar rokturiem
  • Pulēts, krāsots un lakots