BEZMAKSAS MĒBEĻU PIEGĀDE LATVIJĀ
LABĀKĀS CENAS GARANTIJA
365 DIENU NAUDAS ATGRIEŠANAS GARANTIJA
Izvēlne
U24 naktsgaldiņš 50 x 30 x 50 cm, izturīgs pārstrādāts koks

U24 naktsgaldiņš 50 x 30 x 50 cm, izturīgs pārstrādāts koks

Īpaša cena €167,60 Parastā cena €239,70
Skaits
- +

Pasūtījumu veikt pa tālruni: 29 632 515

Bezmaksas piegāde Pieejams rūpnīcas krājums ĀTRA PIEGĀDE
Atribūti
Produkta apraksts
Vairāk informācijas
Piegādes laiks 7 days

Klasiskā stila naktsgaldiņš izstaro vecmodīgu šarmu. Tas noteikti ir uzmanību piesaistošs papildinājums jūsu interjera dizainam.

Gultas galds ir izgatavots no izturīga, otrreizēji pārstrādāta koka, kas izgatavots no vecu nojauktu ēku sijām, grīdām un sijām, un tas var sastāvēt no dažādiem koka veidiem, piemēram, Indijas rožkoka, priedes, tīkkoka, dižskābarža, ozola, ciedra, mango koka, akācijas utt. Tas nozīmē, ka atjaunotā koksne saglabā šo dažādu koksnes sugu īpašības. Pārstrādāta koksne jau ir novecojusi, izturīga pret laika apstākļiem un sausa, tāpēc tā nesarūk un neliekas. Gultas galds ir pilnībā izgatavots ar rokām, un skaistās koka šķiedras padara katru mēbeli unikālu un nedaudz atšķirīgu. Metāla piederumi uzlabo korpusa industriālo stilu. Skapī ir vieta grāmatu, piezīmju grāmatiņu, pildspalvu un dažādu citu sīkumu glabāšanai. Skapim ir četri rotējoši riteņi, kas ļauj ērti pārvietoties.

Svarīga piezīme: katras mēbeles krāsa ir atšķirīga, padarot katru priekšmetu unikālu; piegādātās preces krāsa ir nejauša.

  • Materiāls: pārstrādāta koksne
  • Izmēri: 50 x 30 x 50 cm (P x D x A)
  • Apdare: slīpēta, krāsota un lakota
  • Ar vienām durvīm
  • Ar 4 riteņiem