BEZMAKSAS MĒBEĻU PIEGĀDE LATVIJĀ
LABĀKĀS CENAS GARANTIJA
365 DIENU NAUDAS ATGRIEŠANAS GARANTIJA
Izvēlne

Piegāde

Katram produktam ir atšķirīgs piegādes laiks, kuru varat atrast produkta aprakstā. Ja iespējams, mēs saīsināsim piegādes laiku. Mēs vienmēr cenšamies piegādāt mūsu produktus klientam ērtā un pieņemamā laikā.

Ja preces ir pieejamas "NOLIKTAVĀ" (atrodas mūsu kompānijas krājumā), tās jums tiks nosūtītas 1-5 darba dienu laikā. Turklāt daudzas preces (maza izmēra priekšmeti) nāk no mūsu starpproduktu noliktavām , un to piegādes laiks ir apmēram 7 dienas. Precēm, kuras uz doto brīdi neatrodas mūsu noliktavā un ir japasūta no ražotājiem, piegādes laiks būs apmēram 30-60 dienas no pasūtījuma apstiprinājuma brīža. 

 

  • Piegādes pakalpojumi tiek nodrošināti visā Latvijas republikas teritorijā. Mēbeļu pasūtījumi tiek piegādāti visā Latvijā uz jūsu mājām bez maksas  (vietās, kur var nokļūt ar U24.lv furgonu). Piegādes pakalpojumus nodrošina mūsu uzņēmums (SIA ''U24 PRECES''), kā arī musu partneri SIA "Venipak Latvija". 
  • Lielākā daļa mūsu mēbeļu tiek piegādātas iesaiņotas iepakojumos. Montāžas instrukcijas ir iekļautas iepakojumos kopā ar mēbelēm.

 

Vienu dienu pirms piegādes mēs jums piezvanīsim, lai informētu par precīzu ierašanās laiku.

 

Pasūtījuma piegādes sākuma datums tiek uzskatīts par pasūtījuma apstiprināšanas datumu. Pēc pasūtījuma apstiprināšanas jums tiks paziņots arī pa e-pastu vai tālruni.

Pieņemot pasūtījumu, lūdzu, pārbaudiet saņemtās preces un parakstiet piegādes dokumentus. Ja pamanāt iepakojuma bojājumus, lūdzu, informējiet par to kurjeru un pievienojiet piezīmi piegādes dokumentiem. Ja pēc piegādes pamanāt bojājumus, lūdzu, sazinieties ar mums.